Двірник — професія, пов'язана з підтриманням чистоти і порядку у дворі будинку і на вулиці. У минулому — працівник, до обов'язків якого входили обслуговування і охорона багатоквартиного житлового будинку. Двірник або іншими словами прибиральник — необхідна і незамінна професія у справі підтримання чистоти в населенних пунктах.
середа, 13 травня 2015 р.
Кухар
Ку́хар - це людина, яка професійно готує їжу для інших людей, як правило, в закладах громадського харчування.
Кухар готує супи, другі страви, іншу їжу, знає, як правильно зберігати продукти, готує різні страви за рецептами і вміє оформляти готові страви. Організовує зберігання продуктів відповідно до санітарно-гігієнічних норм. Попри те, що кухар на підприємствах громадського харчування користується встановленими рецептами страв, він може вносити до них зміни в залежності від якості сировини і контингенту споживачів. Працює в приміщенні, в умовах підвищеної температур
Сантехнік
Санте́хнік (також: слюсар-сантехнік) — робітник, який займається наладкою та ремонтом сантехнічного обладнання. Виконує ремонт та монтажсистем опалення, водопостачання, каналізації, газопостачання.[1] також доглядає за трубопровідними системами, апаратурою, системами пожежогасіння.[2] Освіта сантехніків відбувається у профтеучилищах, професійних коледжах та безпосередньо на виробництві. В Україні професійні сантехніки мають розряди від 2 до 6. Останнім часом з ускладненням обладнання та сантехнічних систем робота сантехніка вимагає ґрунтовної підготовки у декількох галузях і є гостродефіцитною
Зварювальник
Звáрювання (рос. сварка, англ. welding; нім. Schweißen) — технологічний процес утворення нероз'ємного з'єднання між матеріалами при їхнагріванні та/або пластичному деформуванні за рахунок встановлення міжмолекулярних і міжатомних зв'язків.
Відомо близько 70 способів зварювання. В основу їхньої класифікації покладено дві ознаки: агрегатний стан матеріалу в зоні зварювання та виденергії, яка використовується для утворення з'єднання.
Підписатися на:
Дописи (Atom)